Bizden Haberler


Expomed 2014 fuarını başarı ile tamamladık.

Expomed 2014 fuarında kurmuş olduğumuz standımızda, sahip olduğumuz yenilikçi ve farklı çözümlerimiz ile siz katılımcılarımızın yanında idik. Amedo firması Lars Embeart ve Tenscare firma temsilcisi Agnes Rasmussen’in katılımları ile oldukça yoğun bir fuar geçirdik. Sahip olduğumuz tüm markaların ürünleri hakkında detaylı bilgiler aktardık ve sadece ülkemizde değil, Mısır, Tunus, Filistin gibi MEA bölgesi katılımcılarına da bilgi ve temsilcilik verme fırsatı yakaladık.

Avec Medikal, Expomed 2014 Fuarında!

Avec Medikal firması olarak Türkiye ve Ortadoğu pazarında çok önemli bir yere sahip Expomed 2014 fuarına katılıyoruz. 7. Hall’de bulunan standımızda gerek ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilir, gerekse işinizi geliştirmek için ve bayimiz olmak için başvuruda bulunabilirsiniz. Sizleri standımıza bekliyoruz.

Okmeydanı SGK Araştırma Hastanesi’nde Amedo Lazer destekli Navigasyon Cihazı’nın kullanımına başlandı.

Türkiye’de en çok tomografi destekli biyopsi amaçlı girişim işlemi yapılan yer olan Okmeydanı SGK Araştırma Hastanesi’ne Amedo 2 boyutlu Lazer destekli Navigasyon Sistemi kurulumu yapıldı. Almanya’dan gelen uzmanlar ve Avec Medikal mühendislerinden oluşan bir ekip ile montajı ve kalibrasyonu yapılan LNS cihazı, başarılı bir şekilde hastalara uygulanacak biyopsilerde kullanılmaya başlandı.

 

Nuubo İş Geliştirme Müdürü, Avec Medikal ekibi ile birlikte İstanbul’daki önemli kardiyoloji merkezlerini ziyaret etti.

Türkiye Exclusive Distribütörü olduğumuz Nuubo markasının İş Geliştirme Müdürü Maria Jose Salinas, Türkiye’yi ziyaret etti. Önemli kardiyoloji merkezlerini ziyaret eden Maria Jose Salinas, Nuubo’nun kısa, orta ve uzun süreli EKG izlemesi için kullanılan ve holter cihazına çok daha efektif bir alternatif oluşturan Nuubo’nun yeni ürün serisini tanıttı.

 

Türkiye Omurilik Felçliler Derneği’nde omurilik felçlisi hastalar için Nuubo ürünleri ile genel sağlık taraması yapıldı.

Sosyal sorumluluk faaliyetleri çerçevesinde Türkiye Omurilik Felçliler Derneği’ne kayıtlı hastalar için Nuubo marka kablosuz EKG ölçüm cihazları ve tişörtleri ile genel kalp sağlığı taraması yapıldı. Hastalar, Nuubo’nun tişört ve cihazlarını giyerek günlük normal yaşantılarına devam ederken kalp ritimleri kaydedildi. Daha sonra kaydedilen bu kalp ritim kayıtları Avec Medikal tarafından uzman doktorların analizine sunuldu ve olası kalp rahatsızlığı riski taşıyan kişiler tespit edilerek raporlandı.