Nuubo


nuubo-logoNuubo, giyilebilir kablosuz medikal cihaz üreticisi bir firmadır. Merkezi İspanya Madrid’tedir. Araştırma ve geliştirme laboratuvarları İspanya Valencia şehrindedir. Nuubo firması, kalp sağlığına yönelik, teşhis, önleme ve rehabilitasyon amacına uygun ürün portföyüne sahiptir ve bunları tasarlamakta, üretmekte ve satışını yapmaktadır.

 

Nuubo, kablosuz sağlık ile ilgili fizyolojik değerlerin uzaktan, basit, transparan, kullanıcıyı rahatsız etmeyecek şekilde ölçümünü yapan ürünleri herkesin her yerde kullanımına sunma vizyonuna sahiptir.

Kablosuz sağlık ürünleri, hali hazırda kablosuz bir yaşam tarzı benimsemiş tüketicilere kalitesi ve fiyatı derinden değişmiş bir tıp hizmeti sunmaktadır. Nuubo’nun sunduğu teknoloji, sağlık ve bakım sektörlerindeki kullanılabilirliği ve maliyetleri düşürecektir.

Nuubo, yeni nesil giyilebilir EKG (ECG) çözümünün ticari satışı için CE belgesine sahiptir. Bu ürün Medikal Cihaz Yönetmeliği 93/42/EEC’ye uygundur. Nuubo firması, ISO 13485 (Medikal cihaz) ve ISO 9001 sertifikasyonlarına sahiptir.

Nuubo, kullandığı teknolojiyi endüstride her biri e-tekstil ve biyomühendislik alanlarında uzman olan üyelerden oluşan bir takım ile geliştirmektedir ve Avrupa’daki üst düzey araştırma merkezleri ve üniversiteler ile iş birliği yapmaktadır.

Avec Medikal, yenilikçi ve hayatı kolaylaştırıcı ve kalitesini kanıtlamış özelliklere sahip ürünleri bulunan Nuubo markasının Türkiye Exclusive distribütörüdür. Nuubo çözümlerini Türk tüketicisine çok çeşitli hizmet modelleri ile doğrudan ve bayileri aracılığı ile sunmaktadır.