TensCare


tenscare-logoTensCare, 1994 yılında kurulmuş ve zaman içerisinde büyüyüp gelişerek Avrupa’nın en büyük TENS cihazları üreticisi ve dağıtıcısı olmuştur. Merkezi İngiltere Epsom’dadır. TensCare bu başarısını son kullanıcıların ihtiyaçları gözeterek, bu ihtiyaçları en ideal şekilde karşılayacak cihazları tasarlayıp üretebilmesine borçludur.

TensCare, ağrı tedavisi için kullanılan en ileri TENS teknolojisini kullanıcılarına sürekli olarak daha modern, daha kolay kullanımlı, daha gelişmiş cihazlar üretebilmek için kullanmakta ve bunun için yaptığı araştırma ve geliştirme faaliyetleri sürekli devam etmektedir. Araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin sürekliliği, TensCare markasının pazarda lider olarak kalabilmesini sağlamaktadır.

TensCare ürünleri, eczaneler, hastaneler ve internet aracılığı ile edinilebilmekte ve 40’ın üstünde ülkede güvenle kullanılmaktadır. Hamilelik ürünlerinin evde kullanımı için kiralama modeli hizmetimiz bulunmaktadır.

Ek olarak müşteri hizmetleri ekibimiz, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için her zaman sizinledir.

Avec Medikal, TensCare markasının Türkiye Exclusive distribütörüdür. TensCare ürünlerinin her şeyin en iyisini hakeden Türk tüketicisi ile buluşması için satış öncesi, satış ve satış sonrası her aşamada desteğini son kullanıcılara ve bayilerine sağlamaktadır.