TensCare – Cihaz ve Aksesuar Listesi


 tenscare-logo  TensCare Cihazlar ve Aksesuarlar

Kadın Sağlığı Ürünleri

viva-tens-cihazi-inkontinans-idrar-kacirma-tenscare

Viva Kablosuz Pelvik Tabanı Egzersiz Aleti

İdrar kaçırma (inkontinans) sorunundan muzdarip hastalar için benzersiz kolay kullanıma sahip, kablosuz bir şekilde çalışan ve dijital ekranı ile kolay ayarlanabilen kontinans uyarıcı TENS cihazıdır. Çalışmak için kabloya ihtiyaç duymaz.

elise-tens-cihazi-tenscare-tenscare

Elise Pelvik Tabanı Egzersiz Aleti

İnkontinans (idrar kaçırma) sorununu tedavi etmek isteyen hastalar için kolay kullanımlı, şarj edilebilir yapıya sahip pelvik kas çalıştırıcı TENS cihazıdır.

itouch-sure-tens-cihazi-tenscare-tenscare

iTouch Sure Akıllı Kontinans Stimülatörü

İdrar kaçırma (inkontinans) sorunu yaşayan hastaların pelvik kaslarını güçlendirmeye yönelik kullanımı kolay ve hassas bu TENS cihazı ile idrar kaçırma sorunundan kurtulun.

ova-period-pain-adet-sancisi-hafifletici-adet-agrilari-tenscare

Ova Adet Ağrısı Giderici

Kadınların adet dönemlerindeki adet ağrısı ve sancısının azaltılmasını ve giderilmesini sağlayan, küçük tasarımı ile kolay kullanımlı ve uyuşukluk, bulantı, halsizlik gibi yan etkisi olmayan TENS cihazı

Hamilelik Ürünleri

mama-tens-mytime-tens-cihazi-tenscare-tenscare

MyTime Kasılma Ölçer Gebelik TENS’i

Hamileler için doğum sancısının azaltılmasını ve giderilmesini sağlayan kasılma zamanlayıcılı kolay kullanımlı TENS cihazı ile ağrısız ve sancısız doğum yapabilirsiniz.

mama-tens-tens-cihazi-tenscare-tenscare

MamaTENS Ayarlanmış, Programlı Gebelik TENS’i

Kolay kullanıma sahip ve hamilelerin doğum sırasındaki sancılarının azaltılması ve giderilmesini sağlayan TENS cihazıdır. Ağrısız ve sancısız doğum bu cihaz ile mümkündür.

Ağrı Önleyici TENS Cihazları

itouch-easy-tens-cihazi-tenscare-tenscare

iTouch Easy Güç Kontrollü TENS Cihazı

Sırt ağrısı, artrit (eklem iltihabı), siyatik ve genel olarak ağrı çekenlere (yaşlılar, sporcular, kronik ağrı çekenler) yönelik kolay kullanımlı TENS cihazıdır. Fizik tedavi esnasında fizyoterapistler tarafından kullanılır ve önerilir.

itouch-plus-tens-cihazi-tenscare-tenscare

iTouch Plus Ayarlanmış, Manuel Programlı TENS Cihazı

Çalıştırması çok kolay olan ve sırt ağrısı, artrit (eklem iltihabı), siyatik ve diğer tipteki ağrılar için kullanılabilen, manuel ve önceden ayarlanmış 8 programı olan kolay kullanımlı TENS cihazıdır. Fizyoterapistler tarafından fizik tedavide de kullanılabilir ve önerilir.

target-tens-tens-cihazi-tenscare-tenscare

Target TENS Dijital TENS Cihazı

Target TENS, döndürülebilir kontrol düğmeleri olan ve sırt ağrısı, orteoartrit, romatoid artrit, omuz ağrısı, adet ağrısı, osteoporoz ve spondilit ağrılarını gidermek için kullanılabilen, büyük ekranlı ve koruma kilitli TENS cihazıdır. Fizyoterapistler tarafından fizik tedavide de kullanılabilir.

ultima-tens-tens-cihazi-tenscare-tenscare

Ultima TENS Sağlık Çalışanları için Dijital TENS Cihazı

Interferential therapy (girişimsel tedavi) yöntemini kullanarak ağrı ve acıları azaltan, dokuların derinliklerine işleyerek gerekli tedaviyi uygulayan TENS cihazıdır. Fizik tedavi için fizyoterapistler tarafından tercih edilir ve önerilir.

touch-tens-tens-cihazi-tenscare-tenscare

Touch TENS Ayarlanmış Programlı TENS Cihazı

Sağlık profesyonellerinin kullanımı için tasarlanmış ve sırt ağrısı, osteoartrit, romatoid artrit, omuz ağrısı, adet ağrısı, osteoporoz ve spondilit ağrılarını giderme gibi geniş kullanımlı, 2 kanallı, 7 programlı ve konforlu TENS cihazıdır. Fizyoterapistler tarafından fizik tedavide de kullanılabilir.

Terapi Cihazları

time-multiterapist-tens-cihazi-tenscare-tenscare

T.I.M.E Çoklu Terapi TENS Cihazı

İyileştirmeyi hızlandıran ve ağrıları azaltıp tedavi eden, gideren T.I.M.E ürünü ile girişimsel (interferential), mikro akım ve TENS özelliklerini bir arada kullanabilirsiniz. Hem profesyonel kullanım hemde evde kullanım içindir. Fizik tedavi ve fizyoterapistler tarafından kullanılmakta ve önerilmektedir.

sports-tens-2-tens-cihazi-tenscare-tenscare

Sports TENS 2 Sporculara Yönelik EMS’li TENS Cihazı

Sporculara yönelik geliştirilmiş ve 100 adet programı olan, hem EMS hemde TENS özellikleri bulunan, ağrıları hafifleten, kasları rahatlatan, uzun idmanları hafızasında tutabilen TENS cihazı. Sakatlanmaları ve idman ağrılarını giderir, sporcuyu rahatlatır.

itouch-tone-muscle-stimulator-and-tens-kas-uyarici-tens-cihazi-tenscare-tenscare

iTouch Tone Akıllı EMS ve TENS İkisi Bir Arada Cihaz

Yaşlı ve sporcularda görülebilen tüm ağrı çeşitlerinde, özellikle sırt ağrısı, artrit (eklem iltihabı), siyatik ve genel olarak tüm ağrı tiplerinde kullanılabilen ve kasların güçlendirilmesinde de kullanılabilen TENS cihazıdır.

ultima-tone-tens-cihazi-tenscare-tenscare

Ultima Tone EMS’li TENS Cihazı

Sahip olduğu TENS ve EMS programları sayesinde kullanıcının kaslarını güçlendiren, şekillendiren, ağrıları gideren ve sporcuların tercih ettiği, fizik tedavi sırasında fizyoterapistlerin önerdiği bir cihazdır.

ultima-4160-tens-cihazi-tenscare-tenscare

Ultima IF4160 Girişimsel Terapi için TENS Cihazı

Interferential therapy (girişimsel tedavi) yöntemini kullanarak ağrı ve acıları azaltan, dokuların derinliklerine işleyerek gerekli tedaviyi uygulayan TENS cihazıdır. Fizik tedavi için fizyoterapistler tarafından tercih edilir ve önerilir.

stimsonic-ultrason-ve-tens-cihazi-tenscare-tenscare

SonicStim Ultrason ve TENS Özellikleri Bir Arada Cihaz

Ultrason ve TENS özelliklerini bir araya getiren ağrı giderici ve rahatlatıcı TENS cihazı

Bebek ve Çocuk Ürünleri

digiduck-banyo-termometresi-haftanin-urunleri-tenscare

Digiduck Banyo Termometresi

Bebeğiniz banyo yaparken suyun sıcaklığını sürekli görün ve aynı zamanda bebeğiniz bu oyuncak gibi olan dijital termometre ile keyifli ve eğlenceli bir banyo yapsın.

dry-night-trainer-iseme-alarmi-iseme-aliskanligi-kazandirma-tenscare

Dry Night Trainer İşeme Alarmı

Geceleri yatağını ıslatma problemi olan çocuklar için kolay kullanımlı, şık görünümlü işeme alarmıdır. 3 değiştirilebilir kapağı sayesinde çocuğunuz severek kullanır.

buzzb-bebek-tirnak-torpuleme-cihazi-bebek-urunleri-tenscare

BuzzB Bebek Tırnak Törpüleme Cihazı

BuzzB ile bebeğinizin tırnaklarını keyifli, eğlenceli, acısız ve zarar verme riski olmadan törpüleyin. Bebeğinizin keskin tırnakları kendisine ve size zarar vermesin. Makas gibi tehlikeli aletler kullanmadan kolayca törpüleyin.

dijital-agiz-termometresi-bebek-urunleri-tenscare

Dijital Ağız Termometresi

Kullanımı kolay ve hızlı sonuç veren, hastalık sırasında ateş ölçümü yapabileceğiniz güzel ve şık bir dijital termometredir.